مطالب بنیادین در خصوص وکیل مهاجرت به پرتغال

این برنامهی ویزا یکی از موفق ترین برنامه های مهاجرت و اقامت در اروپا بوده است. یکی از جذابترین و بهترین موارد در مورد برنامهی مهاجرت این است که بعد از ۵ سال میتوان برای اقامت دائم این کشور و در سال ششم میشود برای شهروندی و دریافت شهروندی آن اقدام کرد. آب و هوای این کشور معتدل است، هرچند که بخشهای از آن آب و هوایی خشک دارند. در میان شهروندان اروپایی نیز عدهای پرتغال را به عنوان مکان زندگی گزینش میک روش عالی برای بهتر شدننند که در ادامهی مطلب دلایل اصلی گزینش این کشور را بررسی خواهیم کرد. این مطلب درمورد طرق اخذ اقامت کشور پرتغال و اقامت اتحادیه اروپا و اقامت دائم کشور پرتغال و تحصیل در کشور پرتغال نوشته شده و باتوجه به اطلاعات سال ۲۰۲۲ تألیف و به روز رسانی شده است. جاذبههای طبیعی این کشور سالانه مهمانان زیادی را به سمت خود فرا میخواند. این ویزا هر دو سال تمدید می شود و برای هر تمدید باید دو هفته درآن جا بماند.

تنها عملی کهدر مورد مهاجرت به پرتغال باید انجام دهيد

این روزها تنها دو برنامه سرمایه گذاری وجود دارد که به شما امکان می دهد گذرنامه اروپایی دریافت نمایید: “شهروندی قبرس” و “شهروندی مالت” در کوتاه ترین زمان ممکن. دولت پرتغال در این قانون تضمین نموده است خریداران املاک پس از پنج سال می توانند به همان ارزش خریداری شده ملک خود را به دولت بفروشند و در نتیجه خریدار هیچ گونه ریسکی از بابت افت قیمتها نخواهد پذیرفت. خرید ملک گران قیمت:خرید ملکی به ارزش 500 هزار یورو می تواند اقامت کامل کشور پرتغال را به همراه داشته باشد ولی شرایط خاصی را دارد که باید به آنها تو جه کنید ، اول این که با خرید ملک به این ارزش نمی توانید در همان لحظه اقدام به دريافت اقامت کامل این کشور کنید ، و دوم هم اینه که پس از خرید خانه باید بگذارید که پنج سال از خرید خانه شما بگذرد و بعد اقدام به گرفتن اقامت کامل این کشور کنید ، یعنی به این صورته که شما پس از اینکه خانه را خریداری کردید باید پنج سال از وقت خریداری شده آن باید بگذرد تا بتوانید اقدام به گرفتن اقامت کامل پرتغال کنید.. چنانچه شهروندان غیر اتحادیه اروپا و افتا که هدفشان اقامت بیشتر از سه ماه در پرتقال باشد به درخواست ویزای بلند مدت یا ویزاهای اقامتی پرتغال نیاز دارند که به آنها اجازه میدهد بعد از ورود، اجازه اقامت بلند مدت پرتغال را دریافت کنند. باز هم چنانچه پس از انتشار آگهی، شخص مورد نظر پیدا نشد؛ کارفرما میتواند برای فرد متقاضی دعوت نامه ارسال نماید. وکیل مهاجرت با توجه به تخصص و تجربه ای که دارد میتواند با اشراف کامل به تمامی موضوعات در پیرامون مهاجرت و دریافت اقامت پرتغال در تمامیمراحل به فرد مهاجر کمک کند. این کشور را با نام جمهوری کشور پرتغال به رسمیت میشناسند، مردم آن به زبان پرتغالی (Portuguesa) سخن میگویند. شما می توانید با پذیرش از دانشگاه ها و سایر موسسات آموزشی این کشور ویزای تحصیلی کشور پرتغال را اخذ نمایید.

چهار نکته بسیار ضروری در مورد مهاجرت به پرتغال

بعد از دریافت اقامت دائم کشور پرتغال میشود با تمدید آن به صورت نامحدود در کشور پرتغال زندگی کرد. این ویزا در کل 90 روز از 1 دوره 180 روزه اعتبار دارد. بقیه مشاغل از قبیل مدیریت؛ بانکداری؛ کشاورزی؛ آموزش؛ منابع انسانی و خودروسازی در رتبه های پایین تر از نظر درآمد قرار می گیرند. پرتغال با عضویت در اتحادبه اتحادیه اروپا و حوزه شینگن، به همین شکل دارا بودن ثبات اقتصادی و سیاسی، پیشینه تاریخی و فرهنگی غنی، دانشگاه های مورد اعتماد و برتر دنیا، شرایط زندگی و رفاه اجتماعی بالا، آب و هوای معتدل و مطلوب، و هزینه های زندگی بسیار مقرون به صرفه نسبت به سایر کشورهای اروپایی توانسته است نظر شمار فراوانی از اشخاص را برای زندگی، مهاجرت و گردش به خود جلب کند. همینطور چنانچه این زوج خارج از پرتغال ازدواج نمایند می بایست ازدواج خود را به صورت رسمی در پرتغال نیز ثبت نمایند. زمانی که اقامت به شما اعطا شد، باید به پرتغال سفر کنید، در این موقع می توانید برای اجازه اقامت در سازمان مهاجرت درخواست دهید.

محبوب ترین روش دریافت اقامت پرتغال در میان متقاضیان، روش سرمایه گذاری است که خود شامل طرح های متعددی است. تنها ۷ روز برای حفظ اقامت مورد نیاز است؛ فرزندان وابسته بدون توجه به سن، تا هنگامی که مشغول به تحصیل هستند، می توانند شامل این برنامه شوند پس از گرفتن اقامت آنها، می توانید به امکانات آموزشی عالی و خدمات بهداشتی درمانی باکیفیت دسترسی کامل داشته باشید این برنامه ابزار سریعی برای سرمایه گذاران است تا بتوانند اقامت کاملاً قابل اتکا در پرتغال را اخذ کنند. این افراد اجازه کار در پرتغال را برای چند سال اولیه ندارند اما باید در این مدت حداقل ماهیانه برای خود و همسر 3200 تا 4500 یورو درآمد اثبات کنند. این ویزا معمولاً در شرایطی استثنائی اعطا میشود و برای دریافت این نوع ویزا باید دلایلی موجه و منطقی از هدفتان برای اقامت در کشور پرتغال ارائه کنید. تقریبا بعد از دو هفته نامه ای از اداره مهاجرت کشور پرتغال دریافت میگردد مبنی بر اینکه با درخواست شما موافقت شده است ؛ سپس با در دست داشتن نامه مربوطه به سفارت کشور پرتغال در ایران مراجعه نموده و پس از چند روز کارت اقامت کل اعضای خانواده صادر و تحویل شما میگردد. نداشتن سوء پیشینه کیفری. پیشنیازها : حداقل 18 سال سن و بدون سابقه کیفری درکشور خود و کشور پرتغال باشید. 4. اقامت فرزندان دارندگان اجازه اقامت، که به سن بلوغ رسیده اند و از سن 10 سالگی به طور منظم در قلمرو ملی اقامت داشته اند. در این نوع اقامت، حداکثر سن فرزندان در هنگام درخواست اقامت برای ایشان نباید بالاتر از ۱۸ سال باشد. حال با توجه به مصرفی که شخص دارد امکان دارد این هزینه متفاوت باشد، محتمل است مایل باشند غذاهای بهتری را استفاده کنند که هزینههای آنها به مراتب از اینها بالاتر میرود.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scottdewoody.com